ICO

Nadcházející ICO, které sledovat v roce 2022

Vzhledem k současnému obrovskému zájmu o kryptoměny možná uvažujete o investici do Initial Coin Offerings (ICO) v roce 2022.

ICO nabízejí podniky, které chtějí na trh s kryptoměnami uvést novou digitální měnu nebo token, ale do které nadcházející ICO 2022 byste měli uvažovat o investici?

digitální aktiva

AncientKingdom

AncientKingdom je jedinečná vyhlídka, která kombinuje NFT v prostoru metaverse s klasickými bojovými uměními. Uživatelé mohou hrát hry na platformě AncientKingdomBlockchain, což bude jistě atraktivní pro mnoho klíčových investorů do kryptoměn.

AncientKingdom je utility coin a jeho tokeny jsou známé jako DOMS. Společnost omezuje počet DOMS na 2 miliardy, což znamená, že o investici budete muset přemýšlet spíše dříve než později.

Tiara (TTI)

Technologie blockchainu Cardano.

Tento nový ekosystém NFT je na Binance Smart Chain od poloviny ledna a v současné době je jedním z nejvíce pohlcujících digitálních zážitků v prostoru metaverse, což znamená, že pokud chcete investovat, je to sázka na jistotu.

Cardashift

Tento ICO, využívající užitkový token CLAP, je, jak by mohl název napovídat, založen na technologii blockchainu Cardano. Zaměřuje se na rozvoj ekosystému atraktivních produktů a služeb s důrazem na udržitelný rozvoj.

ICO jsou možná pro mnoho investorů novinkou, ale rozhodně jsou budoucností, takže čím dříve se na ně dostanete, tím větší budou pravděpodobně vaše zisky. Jen se nejprve ujistěte, že jste si vše řádně prověřili, protože z některých ICO se nevyklubalo nicjiného nežli podvod!

Napsat komentář

Přesunout se na začátek